Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

AKIN İnşaat olarak inşaat sektöründeki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmeyi hedeflerken tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler kendi bünyesinde barındırarak, yapılacak olan inşaatların kalitesini en üst düzeyde olmasına olanak sağlamaktayız.

Ana faaliyet alanımızı genişletmek ve inşaat sektörlerinde öncü ve yenilikçi firma rolünü üstlenerek uzun dönemde kârlı büyük yatırım olanaklarını sağlayan projeler üretmeyi hedefliyoruz.

Dinamik ve yenilikçi proje ekibimiz ile kendine özgü, fonksiyonel, estetik kaygı taşıyan ve bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren yapı tasarımları alanında hizmet vermekteyiz. Ayrıca ekibimiz yapıları tasarlarken özgün olup ekonomiyi ve ergonomiyi de göz önünde tutarak yüksek standartlı yaşam alanları sunarken şehir ve şehirliler için yaşam kalitesi üretmektedir.

"Geleceği ancak zamandan daha hızlı olanlar yakalayabilir. Kalıcı eserler için bugünün değil yarının koşullarını düşünerek projeler geliştirmek gerekir."

Geniş çaptaki becerilerimizi insanların “rüya gibi” diye tabir edecekleri konut projeleri yaratmak için kullanarak, mekânın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alıp, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretmekteyiz.

Betonarme, çelik ve yığma sistemli yapıların ve mevcut yapıların deprem dayanıklılık tahkikleri, takviye ve güçlendirme projelendirilmesi konularında hizmet vermekteyiz. Ayrıca çelik ve betonarme yapıların teknik müşavirlik ve kontrollük hizmetini yapmaktayız.

AKIN İnşaat, projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendirmektedir. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyoruz. Bu sebeple yaptığımız projelerimiz yurtiçinde farklı şehirlerde de faaliyete geçmektedir. Şirketimiz konut tasarımlarının yanı sıra farklı işlevli yapı projelerine de imza atmaktadır.

.