Biz Kimiz?

AKIN İnşaat

Nuri ve Abdullah Akın’ın inşaat sektöründeki 20 yıllık tecrübesi sonucunda kurulun Akın İnşaat kaliteli, modern ve konforlu konutlar inşa etme amacıyla yola çıkmıştır.

Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip eden Akın İnşaat yaşam kalitesini yükseltecek, özel tasarım konutlarıyla inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Estetik ve kullanışlı yaşam alanları yaratmayı amaç haline getiren Akın İnşaat dünya standartlarındaki konutlarıyla ülkemizin geleceğine yatırım yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini temel alan çözümleri, iş etiklerine uygun dürüst ve güvenilir yapısıyla Akın İnşaat sektörün öncü firmalarından biri olmak için yorulmadan çalışmaya ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

.

Değerlerimiz

Akın İnşaat insana ve doğaya saygıyı temel değer olarak belirlemiştir.

• Kaliteden ve güvenlikten ödün vermemek, deprem yönetmeliğine, teknik şartnamelere uygun projeler gerçekleştirmek,
• Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve modern şehir planlamalarına uygun projeler gerçekleştirmek,
• İş ve işçi güvenliği için yönetmeliklere istisnasız uymak,
• Tarihi ve kültürel yapıyı bozmayan, doğayla iç içe projeler üretmek,
• Zaman yönetimini kalite ve maliyet kontrolünden ödün vermeden en uygun biçimde uygulamak,
• Dünya standartlarına uygun, yaratıcı ve kullanışlı tasarımlar yapmak,
• Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışla her müşterinin farklı ihtiyaçları olduğunu kabul etmek ve bu ihtiyaçları karşılamak için farklı çözümler üretmek,
• Projeleri üretirken sadece kâr amacı gütmemek, toplumsal kalkınmaya destek olmayı da öncelikli hedef olarak kabul etmektir.

.

Yönetimin Mesajı

Gelişen teknoloji inşaat sektöründe farklı bir bakış açısının oluşmasını sağlamıştır. İnsanı ve doğayı temel alan bu bakış açısı üretilen projelerde kalitenin yanı sıra kullanışlı tasarım anlayışını da ön plana çıkarmıştır.

Kalite, kullanılan en küçük malzemenin bile dünya standartlarına uygun olmasını gerektirmektedir. Güvenlik ve konforla şekillenen projeler sosyal ve kültürel ihtiyaçları da giderecek biçimde oluşturulmaya başlanmıştır. Şehir planlamada da sektördeki yeni bakış açısı ışığıyla modern bir anlayış oluşmuş ve çarpık kentleşmenin önüne geçmek hedeflenmiştir.

Akın İnşaat olarak bizler inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Temel ilkemiz olan dürüstlükten ödün vermeden inşaat sektörünün kalıcı isimlerinden olmak için çalışmaktayız.

Alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz çözüm odaklı anlayışıyla bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için yorulmadan çalışmaya devam etmektedir.

Köklü bir firma olma yolunda, değer ve ilkelerimizden taviz vermeden proje üretmeye ve ülkemiz için yatırım yapmaya devam ediyoruz.

.